![](https://krtknadmn.karatekin.edu.tr/files/kmu/2023/Jun/WhatsApp Image 2023-06-09 at 11.39.45.jpeg)
Bölüm Arş. Gör. Merve Durmaz ve Dr. Öğr. Üyesi Zehra Gülten Yalçın’ın K107 Erasmus Personel ders verme ve ders alma hareketliliği kapsamında Zenica Üniversitesine 22.05.2023-26.05.2023 tarihleri arasında yapmış olduğu ziyaret oldukça verimli geçti. Karşılıklı ikili işbirlikleri kapsamında yapılması düşünülen projeler, yapılan teknik gezi( jips üretim fabrikası), kültürel ve sosyal aktivitelerle başarılı şekilde tamamlanmıştır.